Kontrola dostępu

Projektowanie systemów kontroli dostępów

Kontrola dostępu na karty zbliżeniowe RFID to jeden z najbardziej popularnych systemów stosowany do zabezpieczenia pomieszczeń lub obszarów przed wtargnięciem osób niepowołanych.

Pracownicy firmy KOMMER posiadają już ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu, konfiguracji, integracji i instalacji systemów kontroli dostępu.

Nabyte doświadczenie pozwoliło nam wyselekcjonować najlepsze produkty na rynku oraz stworzyć rozwiązania, które znakomicie sprawdzają się w małych firmach jak i dużych przedsiębiorstwach.

Aktualnie oferowane przez nas rozwiązania charakteryzuje wysoka bezawaryjność oraz jeden z najlepszych stosunków jakość/cena.

 

 

Jeśli lokalizacja Twojego biura mieści się w województwie mazowieckim, 

chętnie podjedziemy aby porozmawiać o Twoich oczekiwaniach odnośnie systemu kontroli dostępu

i przedstawimy najbardziej optymalną ofertę wraz z instalacją oraz pakietem wsparcia i serwisu.

[dla Klientów z Warszawy lub okolic Legionowa – dodatkowe rabaty]

 

 

Chcesz się przekonać?

Skontaktuj się z nami [formularz],  a my oddzwonimy lub odpowiemy najpóźniej w ciągu 12 godzin.

 

Elementy składające się na systemy kontroli dostępu to wyposażenie wysokozaawansowane i bardzo wszechstronne, które pozwala na profesjonalne zabezpieczenie danej przestrzeni oraz sprawne zarządzanie ruchem w przypadku dużej liczby przemieszczających się osób. Umożliwiają automatyczne i bardzo płynne nadzorowanie grup ludzi oraz pozytywnie wpływają na organizację działań związanych z obsługą, na przykład na lotniskach. Technologia ta przydatna jest także z ewidencyjnego punktu widzenia. Precyzyjny monitoring przepływu osób poprzez urządzenia do systemów kontroli dostępu sprawia, że możliwe staje się funkcjonalne prowadzenie statystyk na temat ruchu w danym miejscu. Informacje takie posłużyć mogą do analizy popularności i są przydatne na stadionach podczas imprez masowych, basenach czy stokach narciarskich.

Dzięki urządzeniom do systemów kontroli można znacząco przyśpieszyć weryfikację dostępu do danych stref oraz istotnie ograniczyć liczbę zaangażowanych do tego osób. Projektowanie instalacji dopasowanych do wymagań i specyfiki konkretnych przestrzeni znacząco wpływa na poziom bezpieczeństwa danego obszaru, a także znajdujących się w jego obrębie przedmiotów, maszyn czy informacji o poufnym charakterze. Montaż urządzeń tego rodzaju gwarantuje więc, że do środka dostaną się jedynie osoby upoważnione, które posiadają odpowiednie identyfikatory lub uiściły opłatę. W związku z tym ryzyko wtargnięcia do chronionych wnętrz jest wręcz niemożliwe. Jeżeli chcą Państwo zlecić projektowanie systemów kontroli dostępu, zapraszamy do współpracy!

Jeśli chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nas

urządzeń i rozwiązań Kontroli Dostępu skorzystaj z poniższych danych kontaktowych i prześlij zapytanie.

Nasz przedstawiciel niezwłocznie skontaktuje się i udzieli wyczerpujących informacji lub przedstawi ofertę.